تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در کارتون سیمپسون ها در سال 2000 + فیلم

پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در کارتون سیمپسون ها در سال 2000 در کارتون سیمپسون ها Simpsoms در سال 2000 پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری پیش بینی شده بود .

انتخابات ریاست جمهوری کشور آمریکا با پیروزی دونالد ترامپ بر هیلاری کلینتون به پایان رسید اما این انتخابات حاشیه های فراوانی داشت .

پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در سال 2000 در کارتون سیمپسون ها

دونالد ترامپ در کارتون سیمپسون ها

کارتون سیمپسون ها یکی از حاشیه های بسیار عجیب انتخابات آمریکا را رقم زد زیرا که در کارتون Simpsons پیروزی دونالد ترامپ پیش بینی شده بود .

پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات آمریکا در کارتون سیمپسون ها در سال 2000 میلادی زده شده و این کارتون پخش شده بود و جالب اتفاقاتی است که همه را حیرت زده کرده است .

با مشاهده کارتون Simpsons و لحظات بعد از پیروزی دونالد ترامپ شباهت های بسیاری را مشاهده میکنیم که بسیار شگفت انگیز است .

مثلا در کارتون سیمپسون ها دونالد ترامپ پس از پیروزی از پله برقی پایین می آید که اول دست راست خود را به عنوان تشکر بالا برده و سپس با دست چپش با نشان دادن انگشت شصتش علامت اوکی میدهد .

شگفت انگیزی این اتفاق این است که در واقعیت زمانی که دونالد ترامپ خبر پیروزی خود را شنید همانند همان کارتون از یک پله برقی بسیار شبیه به پله برقی کارتون سیمپسون ها پایین آمده و با دستانش همان کارهای کارتون را انجام داد .

پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در سال 2000 در کارتون سیمپسون ها

دونالد ترامپ در کارتون سیمپسون ها

نکته جالب بعد در این موضوع سخنرانی دونالد ترامپ روبروی چند پرچم آمریکا بود که هم در کارتون و هم در واقعیت این اتفاق افتاد .

حال جالب تر از همه این موارد این است که چگونه در سال 2000 کارتون سیمپسون ها به این خوبی پیروزی دونالد ترامپ را حدس زده اند و حتی اتفاقات و مکان مصاحبه دونالد ترامپ را پیش بینی کرده اند .

جالب اینجاست که جتی رقیب دونالد ترامپ را هم درست حدس زده اند و هیلاری کلینتون و حتی گردنبند دور گردنش را پیش بینی کرده بودند .

در فیلم زیر قسمتی از کارتون سیمپسون ها از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات و همچنین اتفاقات دیروز را مشاهده میفرمایید .

فیلم پیش بینی پیروزی دونالد ترامپ در کارتون سیمپسون ها را مشاهده میفرمایید .

دانلود کلیپ پیروزی دونالد ترامپ در کارتون سیمپسون ها

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار