تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

چه کسی ترامپ را ترساند؟

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' 1055022_281.jpg

4 ساعت قبل اخبار سیاسی 3 بازدید کد خبر:5614

فرادید: شنبه شب در جریان میتینگ انتخاباتی دونالد ترامپ در نوادا”، ماموران حفاظت از نامزد جمهوری‌خواه با عجله وی را از محل سخنرانی بیرون بردند. این اتفاق پس از ان رخ داد که فردی از میان جمعیت در حین نزاع با فردی که پلاکارد «جمهوری‌خواهان علیه ترامپ» به دست گرفته بود، فریاد زد «اسلحه.»
 
در این لحظه مامور امنیتی ترامپ را از شانه گرفتند و وی را از محل دور کردند. هم‌زمان ماموران پلیس به مردی سفیدپوست حمله بردند در حالی که سرش را به سمت زمین گرفته بودند او را بازرسی کردند.

لحظاتی بعد، پلیس این مرد را در حالی که دستانش بر پشت کمرش قرار داشت از محل بردند. پلیس نیز اعلام کرد هیچ اسلحه ای در محل سخنرانی پیدا نشده است. ترامپ نیز که در ظاهر از این ماجرا آشفته نشده بود به کارزار تبلیغاتی بازگشت و سخنرانی خود را ادامه داد.

چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟  چه کسی ترامپ را ترساند؟    پایگاه خبری بروزترین ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار