تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

مختاریفر: پورحیدری فقط یک مربی نبود

ورزش سه: جعفر مختاریفر با اشاره به درگذشت زنده یاد منصور پورحیدری گفت: سال ۶۲ پیراهن استقلال را بر تن کردم. آن زمان منصور خان سرمربی استقلال بود و من ۹ سال با پیراهن استقلال بازی کردم که از این ۹ سال، ۸ سال را منصورخان سرمربی‌ام بود. من استقلال را خانواده خودم می‌دانم و منصورخان نیز فقط یک مربی برای من و دیگر شاگردانش نبود بلکه او مثل یک برادر بزرگتر کنار ما بود.

پیشکسوت استقلال ادامه داد: لحظه به لحظه کار کردن با منصور پورحیدری مثل یک کلاس درس بود و سرشار از خاطرات خوب. از بارزترین خصوصیات منصور پورحیدری این بود که او هرگز اجازه نمی‌داد مشکلات در استقلال به مرحله حاد برسد. او غیر از مسائل فنی، به سایر امور استقلال هم رسیدگی می‌کرد.

مختاریفر سپس با اشاره به مصاحبه‌ای که یکی از نشریات به نقل از او منعکس کرده است، گفت: از یک نشریه تماس گرفتند و دو سه سئوال خیلی کوتاه پرسیدند. من هم پاسخ‌های خیلی ساده‌ای به آنها دادم اما امروز می‌بینم که یک چهارم صفحه از من مصاحبه چاپ کرده اند؛ آن هم جملاتی که روحم از آن بی خبر است.

وی افزود: مصاحبه طوری تنظیم شده که بخواهند مرا مقابل استقلال قرار دهند. در حالی که استقلال خانه من است و استقلالی‌ها هم خانواده من هستند. مگر می‌شود یک نفر از خانواده‌اش بد بگوید که من اینکار را بکنم؟ ممکن است در درون هر خانواده‌ای مشکلاتی باشد، اما این رسمش نیست که این مشکلات را در رسانه‌ها مطرح کنند. ضمن این که من به شخصه با استقلال هیچ مشکلی ندارم.

مختاریفر اضافه کرد: این رسم امانت داری نیست. متاسفانه از قول من نوشته‌اند پیشکسوتی که به نان شب محتاج است باید بمیرد! اگر منظور خود من بودم که باید بگویم خدا را صد هزار مرتبه شکر که «دستم به دهانم می‌رسد» و وضعیت مالی‌ام خوب است. اگر هم منظورشان فرد دیگری است که من هرگز به هیچ پیشکسوتی اهانت نکرده و نخواهم کرد. یا از قول من نوشته‌اند که اگر مُردم نه در آزادی نه در شیرودی زیر تابوت من نیایید یا جملات دیگری که اصلا با ادبیات من متفاوت است. من هرگز و در هیچ مصاحبه‌ای نه علیه باشگاه استقلال که آن را خانه خودم می دانم مصاحبه می کنم و نه در باره پیشکسوتان عزیز.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار