تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

خلاصه داستان قسمت آخر سریال دست سرنوشت

سریال دست سرنوشت “سریال دست سرنوشت” خلاصه داستان سریال دست سرنوشت عکس های بازیگران سریال دست سرنوشت

مثل هر سال امسال هم خانواده یروکهان در آنتاکیا دور هم جمع میشن . اولین محصول انار رو با آرزوی برکت برای همه جمع میکنن . در حالیکه همه چیز روبه راهه کیمت خانوم در مورد ناتوانی عروسش در به دنیا آوردن بچه به کنایه حرفی میزنه و همین حرف باعث میشه تا عروسش دفنه خیلی آزرده بشه و از شوهرش قهرمان بخواد تا به وسیله یک زن دیگه بچه ای به دنیا بیارن و بزرگ کنن ولی قهرمان این حرف رو بعد از یه مدت مخالفت شدید قبول میکنه . این زن کسی نیست جز الیف دختری که به تازگی مادرش پدرش رو کشته و مشکلات دیگه ای هم سر راهش قرار گرفته و بی خانمان شده و …

سریال دست سرنوشت

در اولین روز برداشت محصول انار که خانواده یوروخان جشن می گیرند همه دور هم جمع شده اند و برای سلامتی و سودآوری بیشتر دعا می کنند.

در این جشن حرف هایی گفته می شود که به مذاق دفنه خوش نمی آید. همه او را سرزنش می کنند که چرا بچه دار نمی شود. شوهر او قهرمان از دفنه دفاع می کند و به همه می گوید که بچه دار شدن برایش اهمیتی ندارد.

اما دفنه که به شدت ناراحت است تلاش می کند و تصمیم جدی میگیرد که به هر قیمتی که شده است بچه دار شود. پس از مشورت با مادرشوهرش عفت آنها تصمیم میگیرند که با رحم جایگزین فردی دیگر بچه قهرمان را نگه دارند و پس از زایمان و به دنیا آمدن بچه فردی که استخدام شده است را مرخص کند.
اما این اتفاق زندگی خانواده یوروخان را برای همیشه تغییر می دهد.
دفنه پس از راضی کردن شوهرش قهرمان دختر زیبایی به نام الیف را برای رحم جایگزین پیدا می کند.

الیف که دختر زیبا و ساده اس است و به اجبار پدرش به ازای دریافت پول با مردی ازدواج کرده است. مادر این دختر برای حمایت از دخترش مقابل شوهرش او را ناخواسته می کشد و بعد از این قتل به استانبول فرار می کند که به زندان می افتد. اما الیف که با خواهر کوچکش زندگی می کند مجبور می شود پیشنهاد رحم اجاره ای را قبول کند و مجبور می شود بچه را در رحمش نگهداری کند.

الیف که فکر می کند بعد از 9 ماه حاملگی و نگهداری از بچه می تواند پول را بگیرد و زندگی اش را از سر بگیرد با اتفاقات عجیبی روبرو می شود. گویا دفنه توانایی مادر شدن را نداشته است و بدنش تخمک گذاری نمیکرده و به همین دلیل عفت با دکتر قرار گذاشته که از تخمک خود الیف و اسپرم قهرمان استفاده کنند و این موضوع یک راز بین عفت و دکتر باقی بماند. امام همه فکر می کنند که بچه ای که در شکم الیف است بچه دفنه است در صورتی که الیف بچه خودش را باردار است!

خلاصه قسمت 13 سریال دست سرنوشت

قسمت 13 – جمعه 7 آبان


دافنه آزمایش  رو باز میکنه که بخونه ولی عفت سریع آزمایش رو ازش میگیره و میبره تو اتاقش و پاره میکنه،دافنه میاد دنبالش و میگه اون آزمایش چی بود؟عفت ميگه آزمایش کلسترول و این چیزا بود دیگه،دافنه:ولی من اسم خودمو تو آزمایش دیدم،عفت: اشتباه کردی دخترم اون آزمایش مال من بود…عفت تیکه های آزمایش رو هم در آتش میسوزونه..کرم و مادرش رفتن سر خاک قدیر ولی نمیدونن که قبرش خالیه..ضیاخان و یعقوب،قدیر رو میبرن به کارگاه قدیمی و ضیاخان ميگه اگه یبار دیگه بری سراغ کرم میکشمتالیف و قهرمان برمیگردن خونه ولی الیف خیلی ناراحته و میره تو اتاقش گریه میکنه،قهرمان هم قضیه رو برای دافنه و عفت تعریف میکنه..کرم و مادرش میرن رستوران و کرم راجع به الیف به مادرش میگه همین موقع قدیر زنگ ميزنه به کرم و میگه شب همدیگرو ببینیم..دافنه به قهرمان میگه چطور مادر الیف همچين فکری کرده،این دختره تو چه وضعی بوده!قهرمان:الیف هیچ تقصیری نداره،دافنه:از وقتی الیف اومده همه چیز عوض شده تو همش سر من داد میزنی مامان آزمایش منو پاره میکنه،قهرمان:اره همه چیز عوض شده تو هم عوض شدی دیگه نمیشناسمت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار